CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Houslová škola pro začátečníky díl 1 - Zdeněk Gola

Autor Zdeněk Gola
Kód M354
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr učebnice pro housle
Vydavatel Talacko Editions
Počet stran 85
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě (23 ks)


- +
235 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Houslová škola pro začátečníky díl 1 - Zdeněk Gola Houslová škola pro začátečníky díl 1 obsahuje základy houslové hry, jednoduchá cvičení a melodie. Noty jsou označené prstoklady a struny svými jmény. Žák hraje melodii v jejím rytmu po všech prázdných strunách, učitel v originále, později druhý hlas.
Tato houslová škola je vhodná pro ty, kteří se chtějí naučit hrát na housle od začátku a postupně zdokonalovat své dovednosti. Základy, které se zde učí, jsou důležité pro správnou techniku a další rozvoj hráče. Autor této houslové školy, Zdeněk Gola, je známý houslista a pedagog, který má bohaté zkušenosti s výukou houslí. Jeho kniha je přehledná a snadno srozumitelná, což usnadňuje učení i pro úplné začátečníky. Díl 1 obsahuje základní cvičení na správný postoj a polohu rukou, trénink sluchu a hry na prázdné struny. Vše je postupně rozdělené do logických částí, které umožňují systematický pokrok a rychlé zdolání nových dovedností. Melodie, které se v této houslové škole učí, jsou známé a jednoduché, což motivuje žáky k pravidelnému cvičení a zdokonalování své hry. Celkově je tato kniha skvělým nástrojem pro začínající houslisty, kteří chtějí naučit se hrát na housle profesionálně a s radostí.
Doplňkem je sešit Hra ve skupině (GRF 1074), který obsahuje melodie z Houslové školy upravené v trojhlase.