CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Houslová knížka pro radost 1 - Eva Bublová

Autor Eva Bublová
Kód H8008
EAN 9790260105379
Obtížnost 1
Žánr učebnice
Vydavatel Bärenreiter Praha
Počet stran 89
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Stará cena 315 Kč


- +
287 Kč
Doprava již od 69 Kč   |   Dostupnost: Skladem poslední 5 ks
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Výborný titul Houslová knížka pro radost 1 aneb začínáme ve 3. poloze od Evy Bublové nabízí obohacení výuky o důležitý článek, kterým je osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia.
Tento metodický postup je z mnoha hledisek (zejména anatomického, motorického a psychomotorického) přirozenější a zdravější cestou k mnoha prvkům houslové techniky. 
Titul Houslová knížka pro radost 1 aneb začínáme ve 3. poloze je možno použít jak pro úplné začátečníky (pak může po určitou dobu plnit funkci jediného notového materiálu), tak pro děti, které již hrají v 1. poloze (v tomto případě slouží jako doplňující materiál v kombinaci s jakoukoli školou).