CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Sbor Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Učebnice do školy Hudební vánoční dárky Slevy a doprodeje
Frozen Ledové Království Novinka 2020
The Lion King - Lví král Novinka 2019
Kontakt
Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám nebo zavolejte.
 Tel. +420 777 703 088
 E-mail info@raj-not.cz

O nás

Nabízíme Vám široký a rozmanitý výběr českých i zahraničních hudebnin - od klasické hudby až po moderní hudbu a napříč hudebními žánry, jako je jazz, swing, rock, pop, folk, country, folklór a další.

V přehledně uspořádaných kategoriích najdete noty, notové zápisy, partitury, tabulatury, akordy, texty písní, zpěvníky, hudební pedagogickou literaturu a knihy o hudbě a hudebních skladatelích.

Zastoupeny jsou písničky pro nejmenší hudebníky, školy her na různé hudební nástroje, noty, zpěvníky, akordy, učebnice hudby pro žáky základních škol a studenty středních škol, noty a notové zápisy pro studenty hudby. Učitelům hudby nabízíme moderní pedagogickou literaturu, pedagogická hudební díla a partitury pro hudbu sólovou, orchestrální i doprovodnou.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví svou přehledností a komplexností a že budete se službami našeho e-shopu spokojeni.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás požadovaný titul objednáme a dodáme. 

Tým e-shopu www.raj-not.cz