CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

O nás

 

Josef Mareček, zakladatel e-shopu

Už od dětství mě obklopovala písnička a provází mě do dnes. V naší rodině se hraje a zpívá odjakživa. Můj děda otec i sourozenci byli a jsou muzikanti. Již děda, milovník lidových písní, byl výborný zpěvák a tanečník.

Já a mí sourozenci jsme od začátku žili v hudebním lidovém prostředí. Obklopeni zvuky a texty písní jsme hledali každý svou cestu k hudbě. Od školních let jsem se sourozenci navštěvoval lidovou školu umění, kde jsme krom hry na nástroje prohlubovali i své pěvecké dovednosti. Po absolvování lidové školy postupně přichází studium na konzervatoři.

Mé poslání v hudbě pak směřovalo k lidovému folklóru. Moji sourozenci pokračovali ve studiu na vysokých školách a pedagogické práci. Láska k folklóru nás však spojuje i nadále ve hře v rodinné cimbálové muzice, kde sourozenci i náš otec hrajeme. Po ukončení konzervatoře jsem se plně zapojil do pedagogické práce v základní umělecké škole a jako svůj koníček vedl mladé muzikanty k moravské písni.

 

První krůčky k vlastnímu obchodu

Nedostatek notového materiálu mě provázel delší dobu. Myšlenka začít nabízet a prodávat noty se v roce 2010 stala skutečností. Za velké pomoci mé ženy spouštíme náš e-shop www.raj-not.cz. Začínali jsme jako malá rodinná firma v moři hudby. Už tehdy jsme věděli, že chceme všem hudebníkům nabízet střípky hudby, aby ji mohli rozdávat do dalších srdcí.

Postupem času jsme se stali profesionály a začali plavat na vlnách všech druhů hudebních žánrů. Vše ale muselo zůstat v rodinném kruhu, neboť dle našeho názoru, jen tak lze zákazníkům zajistit kvalitně odvedenou práci. Po večerech přidáváme nové tituly a sháníme noty a publikace pro naše zákazníky. Na konci roku 2017 otvíráme brány nového e-shopu a doufáme, že se vám u nás bude pohodově nakupovat.