CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

O nás

 

Josef Mareček, zakladatel e-shopu

Už od dětství mě obklopovala písnička a provází mě do dnes. V naší rodině se hraje a zpívá odjakživa. Můj děda otec i sourozenci byli a jsou muzikanti. Již děda, milovník lidových písní, byl výborný zpěvák a tanečník.

Já a mí sourozenci jsme od začátku žili v hudebním lidovém prostředí. Obklopeni zvuky a texty písní jsme hledali každý svou cestu k hudbě. Od školních let jsem se sourozenci navštěvoval lidovou školu umění, kde jsme krom hry na nástroje prohlubovali i své pěvecké dovednosti. Po absolvování lidové školy postupně přichází studium na konzervatoři.

Mé poslání v hudbě pak směřovalo k lidovému folklóru. Moji sourozenci pokračovali ve studiu na vysokých školách a pedagogické práci. Láska k folklóru nás však spojuje i nadále ve hře v rodinné cimbálové muzice, kde sourozenci i náš otec hrajeme. Po ukončení konzervatoře jsem se plně zapojil do pedagogické práce v základní umělecké škole a jako svůj koníček vedl mladé muzikanty k moravské písni.

 

První krůčky k vlastnímu obchodu

Nedostatek notového materiálu mě provázel delší dobu. Myšlenka začít nabízet a prodávat noty se v roce 2010 stala skutečností. Za velké pomoci mé ženy spouštíme náš e-shop www.raj-not.cz. Začínali jsme jako malá rodinná firma v moři hudby. Už tehdy jsme věděli, že chceme všem hudebníkům nabízet střípky hudby, aby ji mohli rozdávat do dalších srdcí.

Postupem času jsme se stali profesionály a začali plavat na vlnách všech druhů hudebních žánrů. Vše ale muselo zůstat v rodinném kruhu, neboť dle našeho názoru, jen tak lze zákazníkům zajistit kvalitně odvedenou práci. Po večerech přidáváme nové tituly a sháníme noty a publikace pro naše zákazníky. Na konci roku 2017 otvíráme brány nového e-shopu a doufáme, že se vám u nás bude pohodově nakupovat.