CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Kontakt
Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám nebo zavolejte.
 Tel. +420 777 703 088
 E-mail info@raj-not.cz

O nás

Pracujeme v hudebním ráji od roku 2010

Začínali jsme jako malá rodinná firma v moři hudby. Už tehdy jsme věděli, že chceme všem hudebníkům nabízet střípky hudby, aby ji mohli rozdávat do dalších srdcí. Postupem času jsme se stali profesionály a začali plavat na vlnách všech druhů hudebních žánrů. Vše ale muselo zůstat v rodinném kruhu, neboť jen tak lze zákazníkům zajistit kvalitně odvedenou práci. V jarních měsících roku 2010 sme se pustili do přípravy e-shopu a na začátku června bylo hotovo. Na začátku září začaly proudit objednávky a my se od té doby vůbec nezastavíme. 

Nový vzhled e-shopu

Původní řešení e-shopu z roku 2010 bylo stále ještě funkční, ale vzhled a funkce neodpovídaly moderním standardům. Rozhodli jsme se, že náš růst podpoříme novým e-shopem, tak jsme v polovině roku 2016 začali s jeho přípravou, protože nám bylo jasné, že naše náročné požadavky na pohodlí zákazníků bude složité zpracovat. Ještě na koci roku 2017 otvíráme brány nového e-shopu a doufáme, že se vám u nás bude pohodově nakupovat.

Neustále se učíme

Každý měsíc přichází nové a nové tituly a my znich vybíráme pro vás ty nejzajímavější. Školíme se a pracujeme na informacích o nových vydavatelích. Navštěvujeme hudební veletrhy doma i v zahraničí a setkáváme se tak z hudbou z očí do očí. Neopomíjíme ani pravidelné návštěvy našich vydavatelů a neustále se dotazujeme na novinky. Rozšířili jsme naše vztahy a tím i náš sortiment na úctyhodných 20 000 položek.