CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Zvířátka II. elementární skladbičky pro klavír od Luklová Jaroslava

Autor Luklová Jaroslava
Kód PZ635
Obtížnost Mírně pokročilý
Vydavatel Petr Zapletal
Počet stran 20
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 2 ks


- +
189 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Klavírní skladbičky byly většinou komponovány pro žáky paní Jaroslavy Luklové, která je nyní v důchodu. Již neučí, ale velmi se zajímá o současnou výuku klavírní hry. Ze spolupráce s mladšími učiteli na ZUŠ vycházejí různé podněty, a tak v letech 2005–2013 skladbiček rychle přibylo. Jsou mezi nimi díla snazší i technicky náročnější. Evokují dětskou představivost, jsou melodické, harmonicky jednoduché, nepostrádají vtip a zachovávají jednoduchou formu.

Milé děti, zkomponovala jsem pro vás druhé album „Zvířátek“. Jsou to hudební obrázky se zpěvnými melodiemi a vtipnými texty ze života lišky, jezevce, mravence a dalších. Moudrá sova vás hned v úvodu první skladby oslovuje “Milé děti, nebojte se…“. Naleznete zde hudbou vyjádřené veselí, naříkání, plížení, skotačení, také žluté podzimní listí, mráz, temnou noc a těšení se na Vánoce. Dobře si všimněte výstižných obrázků paní Zapletalové, pomohou vaší představě. Možná si k hrané skladbě namalujete vlastní obrázek. Slova napoví, noty náladu vyjádří a prsty předvedou. Vím, že si hudební zvířátka zamilujete a předvedete je posluchačům.
Jaroslava LuklováSova,
Liška,
Kuna,
Mravenec,
Bažanti,
Divočák,
Zajíc,
Jelen,
Jezevec,
Srnec
(Zobrazit více)