CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Zvířátka II. elementární skladbičky pro klavír od Luklová Jaroslava

Autor Luklová Jaroslava
Kód PZ635
Obtížnost 2
Vydavatel Petr Zapletal
Počet stran 20
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 3 ks


- +
152 Kč
Doprava již od 59 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Klavírní skladbičky byly většinou komponovány pro žáky paní Jaroslavy Luklové, která je nyní v důchodu. Již neučí, ale velmi se zajímá o současnou výuku klavírní hry. Ze spolupráce s mladšími učiteli na ZUŠ vycházejí různé podněty, a tak v letech 2005–2013 skladbiček rychle přibylo. Jsou mezi nimi díla snazší i technicky náročnější. Evokují dětskou představivost, jsou melodické, harmonicky jednoduché, nepostrádají vtip a zachovávají jednoduchou formu.

Milé děti, zkomponovala jsem pro vás druhé album „Zvířátek“. Jsou to hudební obrázky se zpěvnými melodiemi a vtipnými texty ze života lišky, jezevce, mravence a dalších. Moudrá sova vás hned v úvodu první skladby oslovuje “Milé děti, nebojte se…“. Naleznete zde hudbou vyjádřené veselí, naříkání, plížení, skotačení, také žluté podzimní listí, mráz, temnou noc a těšení se na Vánoce. Dobře si všimněte výstižných obrázků paní Zapletalové, pomohou vaší představě. Možná si k hrané skladbě namalujete vlastní obrázek. Slova napoví, noty náladu vyjádří a prsty předvedou. Vím, že si hudební zvířátka zamilujete a předvedete je posluchačům.
Jaroslava LuklováSova,
Liška,
Kuna,
Mravenec,
Bažanti,
Divočák,
Zajíc,
Jelen,
Jezevec,
Srnec
(Zobrazit více)