CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Za písničkou písnička - metodika pro učitele k pracovnímu sešitu

Autor Jana Štrbová
Kód TE0102
EAN 9788090893429
Obtížnost Pro začátečníky
Počet stran 40
Jazyk Čeština
Velikost A5
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
264 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

K pracovnímu sešitu s názvem Za písničkou písnička – zbrusu nový pracovní sešit pro děti z PHV a jejich zvídavé rodiče (TE 0101) je vydána podrobná Metodika (TE 0102), ve které učitelé najdou nejen notové zápisy jednotlivých písní s akordickými značkami, ale také metodické poznámky, které se týkají používání „prstové osnovy“, výuky rytmu pomocí rytmických slabik a rytmické hry „na ozvěnu“.
Výuka hudební teorie se opírá o jednoduché didaktické a autorské písně, mezi které jsou vloženy známé i méně známé písně lidové. Sešit doplňují půvabné ilustrace Karin Skálové, které budou děti rády vybarvovat.
Sešitem děti provází hudební pes Azor, který je postupně seznámí s jednotlivými notami, jejich délkou, a také s dalšími hudebními pojmy jako jsou: takt, taktová čára, repetice, taktové označení, doba nebo hudební abeceda.
Za písničkou písnička...je pracovním sešitem pro moderní, svěží a zábavný způsob výuky, ve kterém jeho autorka Jana Štrbová přichází s „písničkovou metodou“. Díky ní se děti do pololetí naučí číst noty od c1 do c2 a nemají žádný problém s rytmem.