CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Vesnická serenáda - Josef Suk

Autor Josef Suk
Kód H7952
EAN 9790260103528
Obtížnost Pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Bärenreiter Praha
Počet stran 32
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
229 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Sukova Vesnická serenáda pro klavír je plodem autorova mládí. Skladatel se k ní vrátil v posledních měsících svého života a upravil ji pro malý instrumentální soubor (dva klarinety, troje housle, violu, violoncello a kontrabas). Úprava byla zamýšlena pro kapelu v Sukově rodišti Křečovicích. Určení amatérským muzikantům přimělo skladatele k tomu, že vypustil hráčsky obtížnější místa původní klavírní předlohy a upravil Serenádu s minimálními nároky na hráče. V této verzi vychází Vesnická serenáda tiskem poprvé. K vydání připravil Miroslav Nový podle autentického opisu dnes nezvěstného autografu, uloženého v hudebním archivu Českého rozhlasu v Praze. Předmluva editora je publikována v češtině, angličtině i němčině.Podrobné obsazení: klarinet I, klarinet II, housle I, housle II, housle III, viola, violoncello, kontrabas.
Skladba byla zamýšlena pro kapelu v Sukově rodišti Křečovicích.
Určení amatérským muzikantům přimělo skladatele k tomu, že vypustil hráčsky obtížnější místa původní klavírní předlohy a upravil Serenádu s minimálními nároky na hráče. V této úpravě vychází Vesnická serenáda tiskem poprvé. Vydání připravil Miroslav Nový.
(Zobrazit více)