CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

V kabaretu pro tři příčné flétny a klavír od Jaroslav Šimíček

Autor Jaroslav Šimíček
Kód BM112M
EAN 9790660650110
Vydavatel Blesk Market
Počet stran 28
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Druh Audio Online
Dostupnost Skladem poslední 3 ks


- +
468 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

V kabaretu je stylová, příjemná a originální jazzová skladba, kterou pro Vás napsal Jaroslav Šimíček. Tuto swingující skladbu budou flétnisté rádi cvičit a hrát. Skladba je napsaná v aranžmá pro tři příčné flétny a klavír s volitelnými party pro kytaru, basovou kytaru (kontrabas) a bicí. Party pro jazzovou rytmickou skupinu jsou ke stažení online.
V sešitě je uveden odkaz, který Vám umožní stáhnout si do počítače demo nahrávku i nahrávku klavírního doprovodu ve formátu mp3. Nahrávky jsou pořízeny z notačního programu, ve kterém byly skladby napsány. Audio(demo) soubor je zde uveden pro Vaši představu jak skladba zní, nahrávku klavírního doprovodu (v plném a v pomalejším tempu) je možné použít k nácviku skladby.

Skladba V kabaretu byla vydána pro soubory příčných fléten, klarinetů a saxofonů. Všechna tři vydání jsou vzájemně kompatibilní a jednotlivé hlasy můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak hudební soubor z nástrojů, které máte právě k dispozici.

Jaroslav Šimíček (*1962) je jazzový kontrabasista, hudební skladatel a aranžér. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor hudební výchova a český jazyk. V Ostravě absoloval také Lidovou konzervatoř, obor kytara a byl žákem jazzového hudebníka a pedagoga Karla Velebného. V současné době komponuje pro Českou televizi, divadlo a film a věnuje se také práci aranžerské.