CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

The Beginner op. 211 - pro čtyřruční klavír

Autor Cornelius Gurlitt
Kód SCHED9046
EAN 9783795754280
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Schott music
Počet stran 36
Jazyk Angličtina, Němčina
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost do 3 - 6 pracovních dnů


- +
345 Kč
Doprava již od 69 Kč


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

The Beginner op. 211 obsahuje sbírku malých skladeb pro čtyři ruce se snadným primo a poněkud těžší secondo části, které jsou ideální pro žáky základní a střední úrovně, nebo jako dua pro žáka a učitele. Cornelius Gurlitt je jedním ze spoluzakladatelů klavírní výuky 19. století.
Vycházíme-li z metody Carla Czernyho, jeho bohatý vzdělávací materiál je mimořádně aktuální i dnes. Der Anfänger je sbírka malých skladeb pro čtyři ruce se snadným primo a poněkud obtížnějším secondo partem, které jsou ideální pro hodiny hudební výchovy na základní a střední úrovni nebo jako duo pro žáka a učitele. V primo části hrají ruce z větší části unisono; díky invenčnímu harmonickému doprovodu se však z malých skladeb stávají hudebně zajímavá cvičení. Náročnost se zvyšuje s ohledem na rytmus, artikulaci, čas a tóninu i dynamiku a možnosti hudební interpretace. Tato barevná sbírka velmi odlišných prostředí – od slavnostního adagia přes rychlé pohyby, malé pochody, chorály a taneční formy až po virtuózní tarantellu – je tedy cenným doplňkem literatury pro výuku hudby.