CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Super snadný klavír - klasika pro samouky a začátečníky

Autor Kolektiv autorů
Kód M2700
EAN 9790706573304
Obtížnost Mírně pokročilý
Vydavatel Hudební e-knihkupectví
Počet stran 28
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Druh Book Audio online
Dostupnost Skladem poslední 3 ks


- +
190 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Unikátní kolekce, jež naučí i samouky hrát všechny skladby snadno a rychle a to i bez předchozí znalosti not. Nejdříve se naposlouchá audio ukázka skladby, která je k dispozici na internetu (odkaz v knize na první stránce). Pravá ruka hraje melodii zapsanou v osnově, ve které je pod každou notou uveden název příslušného tónu a pod ním číslo prstu. Všechny klávesy potřebné ke hře dané melodie jsou znázorněny u každé skladby na obrázku klávesnice vpravo nahoře (při použití barevných samolep na klávesy, můžete stejnou barvou i označit na této klávesnici klapky). Po zvládnutí melodie se přidají akordy levou rukou, které se hrají v místě akordových značek nad notovou osnovou a jejichž diagramy se nachází vlevo nahoře. 
K sešitu doporučujeme samolepky na klavír z naší nabídky.
V sešitě najdete skladby:Mozart: Menuet, Vivaldi: Jaro, Händel: Hallelujah, Gruber: Tichá noc, Offenbach: Kankán, Strauss ml.: Na krásném modrém Dunaji, Beethoven: Óda na radost, Dvořák: Largo, Beethoven: Pro Elišku, Strauss st.: Pochod Radeckého, Pucini: Nesun Dorma, Mozart: Malá noční hudba, Dvořák: Humoreska ad.