CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Škola hry na kytaru

Autor Stanislav Barek
Kód 0051315
EAN 9788072372249
Obtížnost začátečníci
Žánr učebnice
Vydavatel Svojtka & Co.
Počet stran 115
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x20 mm
Dostupnost Na skladě


- +
164 Kč
Doprava již od 69 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Titul Škola hry na kytaru obsahuje základní kurz hry na kytaru.

V první části získáte základní informace o ladění, držení kytary, postavení rukou při hraní a základních úhozech. Naučíte se potřebné akordy a celou řadu písniček s jednoduchými doprovody. To vše bez not.

Druhá část Vás seznámí se základními pojmy hudební teorie, naučíte se základní barré akordy a systém jejich vyhledávání na hmatníku. Vyzkoušíte si i mnoho dalších způsobů doprovodů – a to na různých národních písničkách, spirituálech, ale i písničkách Suchého a Šlitra, Beatles, Paula Simona a dalších. Na konci školy krátce nahlédnete do problematiky hry trsátkem a naučíte se dvanáctitaktové schéma, které je základem pro blues a rock-and-roll.