CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

S flétničkou do školky - Romana Hodinová

Autor Romana Hodinová
Kód M2042
EAN 9788072321773
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr učebnice pro nejmenší
Vydavatel KOPP
Počet stran 52
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě


- +
134 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

S flétničkou do školky je školička hry na zobcovou flétnu pro nejmenší děti, je sestavená z jednoduchých lidových písní, které patří u dětí k nejoblíbenějším. U názvů not zvolila autorka dnes už téměř zavedená jména pro jednotlivé tóny.
Nejběžnější jména jako Honzík, Adélka, nebo Gustík je ovšem možné měnit, jak se komu líbí. Nechybí ani nákresy hmatů na zobcové flétně. U každého nového hmatu je zásoba několika písní, ve kterých se nový tón vždy objeví.
Písničky jsou doprovázeny dětskými kresbami vhodnými k vybarvování. V závěru knihy jsou i klavírní doprovody k některým vybraným písním. Školička je určena pro učitele zobcových fléten, může ale dobře posloužit i rodičům, kteří se chtějí se svými ratolestmi zobcovou flétnou zabývat. K titulu je možno objednat i CD s klavírními doprovody.
Pro další pokračování ve studiu hry na zobcovou flétnu je vhodný titul „S flétničkou do školy“, který je určen dětem věkové kategorie 1. tříd ZŠ.