CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Radio-album 7: Marie Rottrová

Autor Marie Rottrová
Kód R109
EAN 9790660610725
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Nakladatelství ČRo
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 2 ks


- +
232 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Marie Rottrová je na naší domácí muzikantské scéně už léta nespornou značkou kvality - proto se Hudební nakladatelství Českého rozhlasu rozhodlo zařadit do své edice Radio-alb deset písní z jejího repertoáru.

"Hudební publicisté již napsali o Marii Rottrové mnoho krásného a veskrze pravdivého. Neumím to tak výstižně formulovat, ale souhlasím s nimi. A to zvláště při poslechu jejích písní, kdy vždy znovu vychutnávám, jak prostě, neafektovaně a přitom působivě sděluje text. V jejím zpěvu nenajdeme nic samoúčelného. Také proto se jí dá věřit každé zazpívané slovo, a také proto mě svým zpěvem lehce a příjemně rozechvívá ať do smutku, či do radosti. A také proto jsem se s chutí pustil do klavírních úprav písní z jejího repertoáru". Tolik citace vynikajícího jazzového skladatele, aranžéra a klavíristy v jedné osobě Milana Dvořáka. 

Lakomá, Lásko, Ty se mi lásko jen zdáš, Řeka lásky, Střapatá, nohatá, Večerem zhýčkaná, Prstýnek, Měli jsme se potkat dřív, Padá hvězda, padá, Vrátil se zpátky ten vánoční čas - to jsou názvy vybraných písní v pořadí již sedmého svazku Radio-alb. 

V publikaci najdete opět kromě úprav pro zpěv a klavír s variantami hlasů v Es, B a C ladění i noty pro sólový klavír. 1. Lakomá
2. Lásko
3. Ty se mi lásko jen zdáš
4. Řeka lásky
5. Střapatá, nohatá
6. Večerem zhýčkaná
7. Prstýnek
8. Měli jsme se potkat dřív
9. Padá hězda, padá
10. Vrátil se zpátky ten vánoční čas
(Zobrazit více)