CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Písničky pro dvě ručičky - pro klavír, klávesy a melodické hudební nástroje

Autor Lea Pecháčková
Kód M26498
EAN 9788088121770
Obtížnost Pro začátečníky
Vydavatel Baron
Počet stran 40
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě (9 ks)


- +
266 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Písničky pro dvě ručičky - vznikla na základě dlouholeté praxe učitelky hry na klavír a je určena pro začínající malé klavíristy. Seznámí je se základy klavírní hry prostřednictvím lidových písní, které mají šikorou popularitu a tradiční původ. Děti si jistě oblíbí i veselé barevné ilustrace, které každou píseň charakterizují.
Známé lidové melodie jsou ve sbírce uspořádány tak, aby umožnily postupný rozvoj klavírní hry od dvoutónového popěvku až po hraní devíti prsty. Děti se seznámí s prvními notami v houslovém i basovém klíči zároveň a zvládnou tak hraní jednoduchých melodií rozdělených do pravé a levé ruky, čímž se docílí vyrovnané hry obou rukou . Součástí každé písně je i originální klavírní doprovod, který dokresluje její náladu a charakter. Díky QR kódům je možné shlédnout na YouTube nebo webové stránce www.ulozto.cz názorná videa. Melodie lidových písniček lze zahrát i na ozvučné trubice Boomwhackers (díky barevnému rozlišení not) nebo i na xylofon a další melodické hudební nástroje.