CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Kytarová škola pro začátečníky od Vítek Zámečník

Autor Vítek Zámečník
Kód M2609
EAN 9790900404503
Obtížnost Mírně pokročilý
Vydavatel Tonika
Počet stran 159
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
418 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

NOVÉ, PŘEPRACOVANÉ vydání učebnice etablovaného autora, progresivní 160stránková publikace určená především žákům a pedagogům ZUŠ, skvělá však i pro ostatní kytarové nadšence bez ohledu na věk, včetně samouků.
Jako jediná na trhu obsahuje QR kódy odkazující na profesionálně zpracované ukázkové videoklipy na YouTube, které jsou nedílnou součástí učebnice. Více než 100 motivačních ukázkových videoklipů pro lepší domácí přípravu se spustí naskenováním QR kódů v učebnici pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, je tedy možné je pohodlně zhlédnout kdykoli je potřeba.
Výuka je plynulá, na sebe navazující, systematická. Široký výběr skladeb soudobých a klasických autorů, cvičení i lidových písní z různých koutů světa, hudební pojmy, mnoho technik hry na klasickou kytaru. Ze začátku jednohlasé, poté dvojhlasé a vícehlasé skladby, součástí je i stručná hudební nauka, vyučována metodicky propojeně se skladbami či cvičeními. Dále obsahuje dueta žáka s učitelem i řadu dosud nepublikovaných autorských skladeb.
Stylově ilustrovaná, dobře čitelné noty větší velikosti, papír s vyšší gramáží, skrze který noty ani ilustrace neprosvítají. Snadná a rychlá orientace, kromě logicky a přehledně sestaveného výukového materiálu disponuje podrobným seznamem kapitol, abecedním seznamem skladeb i barevnými záložkami na okrajích učebnice s označením kapitol.

%MCEPASTEBIN%