CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Kontakt
Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám nebo zavolejte.
 Tel. +420 777 703 088
 E-mail info@raj-not.cz

Klavihrátky pracovní sešit 1 pro klavír od Oplištilová Iva, Hančilová Zuzana

Autor Oplištilová Iva, Hančilová Zuzana
Kód H8003
EAN 9790260104655
Obtížnost první rok klavírní výuky
Žánr učebnice pro klavír
Vydavatel Bärenreiter Praha
Počet stran 57
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě (3 ks)
Stará cena 229 Kč

- +
220 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.


Pracovní sešit 1 klavihrátky navazuje na Přípravný pracovní sešit klavihrátky a vedle procvičování hlavních oblastí (noty, intervaly a posuvky) se více věnuje také tonálnímu cítění a přípravě na práci s hudebními formami. Cílem je učit děti pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření. Autorky se snažíme, aby děti dostaly co největší prostor pro zaujetí vlastního citového postoje. Na několika místech také ze stejného důvodu navrhují skladby k poslechu, které učitel může během hodiny zahrát a navodit tak probíranou problematiku. 

Úspěšná série čtyř barevně ilustrovaných sešitů pro malé klavíristy - klavihrátky sestavených z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojovánívybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení.


Řazením pracovních listů je navržen možný postup, ale je to jen jedna z mnoha možností. Vše závisí na typu žáka a výběru skladeb, které hraje.


Související zbožíMohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější
Nejčastěji kupované s tímto produktem
Dárky