CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Když Zdeněk můj ve svatém nadšení (z opery Dalibor) pro zpěv a klavír

Autor Bedřich Smetana
Kód H2649
EAN 9790006572939
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Bärenreiter Praha
Počet stran 15
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 2 ks


- +
75 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Když Zdeněk můj ve svatém nadšení z opery Dalibor obsahuje skladbu v úpravě pro zpěv a klavír, nádherná hudba zní jako zjevení z jiného světa. Melodie se vine vzduchem s grácií a sílou, jako by nesla poselství přímo z nebes. Každý tón je pečlivě vyvážený a každá slova jsou jako poezie, která oslovuje každého posluchače.
Znít tato skladba v intenzivní interpretaci je zážitek, který se nedá popsat slovy. Zároveň je to výzva pro zpěváka i klavíristu, aby dokázali přenést veškerou vášeň a emoce, které tato hudba obsahuje. Je to jako živelná síla, která nás naplňuje a pohlcuje celé naše bytí.
Když se Zdeněk můj ve svatém nadšení rozezní v sále, je ticho jako by se zastavil čas. Všichni posluchači jsou pohlceni magií této skladby a stávají se součástí tohoto uměleckého díla. Hudba se stává živou entitou, která nás provází na naší vlastní hudební cestě. rev. Karel Šolc, text: Josef Wenzig.