CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Humoreska op. 101/7 - pro housle a klavír

Autor Antonín Dvořák
Kód SCHED08038
EAN 9790001090841
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Schott music
Počet stran 8
Jazyk Angličtina, Němčina
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
142 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Humoreska op. 101/7 pro housle a klavír od českého skladatele Antonína Dvořáka je jednou z jeho nejznámějších skladeb. Tato skladba je vhodná nejen pro koncerty, ale i pro besídky a různé formy muzicírování. Arrangerem této skladby je Martha Linz, která s úctou zachovala autenticitu a krásu původního díla. Dvořákova Humoreska je plná radosti a lehkosti, její melodie zapadne do srdcí posluchačů a přinese jim úsměv na tváři. Houslové party jsou elegantní a virtuózní, zatímco klavírní doprovod podtrhuje atmosféru celé skladby. Tento kousek zlidovělých melodií se stal oblíbeným repertoárem mnoha hudebníků po celém světě. 
Martha Linz, jako uznávaný hudební aranžér, dokázala přenést krásu Dvořákovy hudby do moderní podoby, aniž by ztratila původní kouzlo. Její práce ukazuje hluboký respekt k výjimečnému talentu českého skladatele a ukazuje, jak může klasická hudba oslovit i dnešní generace posluchačů.