CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Hudební nauka Klíček 4 od Evy Šašinkové

Autor Mgr. Eva Šašinková
Kód M2707
EAN 9788090757875
Obtížnost Mírně pokročilý
Vydavatel Eva Šašinková
Počet stran 48
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě (40 ks)


- +
183 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Hudební nauka Klíček 4 pracovní učebnice hudební teorie 4. díl. Celobarevná hudební publikace pro ZUŠ a ZŠ. Publikace je určena pro 4. a 5. ročník ZUŠ a víceletá gymnázia.

Obsah: Tónová soustava, Notopis, Rytmus, takt, Posuvky, enharmonické tóny, Intervaly, Základní rozdělení stupnic, Diatonické stupnice, Moderní stupnice durové a mollové, Staré = církevní stupnice, Chromatická a celotónová stupnice, Zvláštní stupnice, Tónina, akord, Akordy a jejich rozdělení, Durový a mollový kvintakord, Zmenšený a zvětšený kvintakord, Septakordy a nónový akord, Přehled základních tvarů akordů, Akordické značky, Obraty akordů, Akordické značky obratů akordů, Základy harmonie, Harmonizace melodie, Hudební pojmy v harmonii, Hudební názvosloví, Tempo, Artikulace, Hudební výraz, technika hry, Dynamika, Melodické ozdoby, Značky pro opakování, Hudební obory.