CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Hudební nauka Klíček 4 od Evy Šašinkové

Autor Mgr. Eva Šašinková
Kód M2707
EAN 9788090757875
Obtížnost Mírně pokročilý
Vydavatel Eva Šašinková
Počet stran 48
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Na skladě (51 ks)
Stará cena 157 Kč   AKCE


- +
125 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Hudební nauka Klíček 4 pracovní učebnice hudební teorie 4. díl. Celobarevná hudební publikace pro ZUŠ a ZŠ. Publikace je určena pro 4. a 5. ročník ZUŠ a víceletá gymnázia.

Obsah: Tónová soustava, Notopis, Rytmus, takt, Posuvky, enharmonické tóny, Intervaly, Základní rozdělení stupnic, Diatonické stupnice, Moderní stupnice durové a mollové, Staré = církevní stupnice, Chromatická a celotónová stupnice, Zvláštní stupnice, Tónina, akord, Akordy a jejich rozdělení, Durový a mollový kvintakord, Zmenšený a zvětšený kvintakord, Septakordy a nónový akord, Přehled základních tvarů akordů, Akordické značky, Obraty akordů, Akordické značky obratů akordů, Základy harmonie, Harmonizace melodie, Hudební pojmy v harmonii, Hudební názvosloví, Tempo, Artikulace, Hudební výraz, technika hry, Dynamika, Melodické ozdoby, Značky pro opakování, Hudební obory.