CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Holubička je klavírní učebnice pro malé klavíristy od Čemusová, Sofie

Autor Čemusová, Sofie
Kód BM106M
EAN 9790660650059
Obtížnost 1-3
Vydavatel Blesk Market
Počet stran 18
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
395 Kč
Doprava již od 59 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Nové vydání úspěšné klavírní školy HOLUBIČKA pro děti předškolního a mladšího školního věku.
Autorkou této klavírní učebnice je Sofie Čemusová (*1957), učitelka klavírní hry s dlouholetou praxí a velkými zkušenostmi práce se začátečníky. Učebnice je určená pro nejširší okruh žáků, kteří se zde mohou dostupnou a zábavnou formou seznámit s hudební řečí a výrazovými prostředky a získat základní návyky a dovednosti hry na klavír.  Využívá k tomu rozmanitá říkadla, básničky a jednoduché a dětem dobře známé melodie písniček.
Klavírní učebnice bere v potaz také individuální schopnosti každého dítěte a obtížnost výukového materiálu může být učitelem lehce upravována v průběhu výuky. Výběr a sestavení látky této klavírní školy respektuje zásadu rozmanitosti, všestrannosti a hudebnosti a přednesové skladbičky jsou zde doplněny nezbytnými etudami a technickými cvičeními. Publikace je doplněna tématickými obrázky, vysvětlivkami k probírané látce a teoretickými poznámkami a poznatky, protože klade velký důraz na spolupráci učitele s rodiči.