CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Dva valčíky pro klavír op. 54 - Antonín Dvořák

Autor Antonín Dvořák
Kód H1818
EAN 9790006572588
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr přednes
Vydavatel Bärenreiter Praha
Počet stran 10
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 1 ks


- +
100 Kč
Doprava již od 69 Kč | Odesíláme do 24 hodin


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Dva valčíky op. 54 od českého skladatele Antonína Dvořáka jsou známé svou nádhernou melodikou a elegantní harmonií. První valčík v A dur okouzluje svou rozvernou atmosférou a hravými motivy. Naopak čtvrtý valčík v Des dur je plný elegance a noblesy, která se odráží v každém tónu. Tyto valčíky jsou skvělým příkladem Dvořákovy mistrovské práce s formou valčíku a ukazují jeho schopnost zkombinovat lidovou melodičnost s prvky klasické hudby. Tato sbírka valčíků je neocenitelným darem pro milovníky klavírní hudby a skvělým materiálem pro interprety, kteří chtějí rozšířit svůj repertoár o dílo tohoto významného skladatele.
Transkripce pro klavír sólo od K. Vinkláta dodává těmto valčíkům nový rozměr a umožňuje pianistům proniknout do jejich hlubšího výrazu. Kombinace Dvořákových melodií a Vinklátovy citlivé úpravy vytváří nezapomenutelný zážitek, který si zaslouží své místo na koncertních pódiích po celém světě.