CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Vánoční tituly Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Schott - Audio Online

Schott Online-Material poskytuje snadný přístup k online obsahu, jako audio nebo video soubory pro vybrané tituly. Nejste si jisti, zda vaše kniha zahrnuje přístup? Kniha, která zahrnuje přístup má obvykle na obálce uvedeno „Online Audio“ nebo „Online Video“ a obsahuje jedinečný 8 místný kód na straně 1.

- Audio Online, Book/Online Audio - V sešitě je uveden kód (v přední části sešitu) a stránky vydavatele https://en.schott-music.com/shop/online-material, na kterých je možné stáhnout nahrávky jako archiv ZIP.

Novinky nás stále obklopují a nejinak je to i ve světě not. Před více než deseti lety bylo k sešitům přidáno prvně výukové CD a DVD. Tyto nosiče doplňovaly učebnice a noty jak o zvukové, tak i video ukázky a ukázky. Na nové nosiče se tak daly kromě doprovodů k učebnicím zaznamenat i doprovody, tak mohli vzniknout sešity různých žánrů s melodickou linkou a přiloženým CD s hudebními podklady. Takto, připravené písně se dají jednoduše hrát na besídkách, koncertech a přináší hráčům i posluchačům kvalitní poslech s doprovodem orchestru, Jazz Bandu či klavíru.

Po velkém úspěchu nosičů přiložených k sešitům se postupně rozhodly vydavatelé o další pokrokové řešení a na trhu se začaly objevovat sešity s Online Audio. Nahrazují tak nosiče CD a DVD a posunují hranici hudby. Vydavatelé, tak daly možnost hudebníkům si jednoduše stejné hudební doprovody ne přehrát, ale stáhnout. Tato možnost je jednoduchá a dává hráči možnost se neomezovat na velké přehrávače, ale použít menší elektroniku jako jsou mobily, tablety, USB flash disky a další zařízení. Hráči tak postačí malá repro sestava, mobil, tablet a připojení bluetooth. Propojení zařízení přes bluetooth je bez kabelové, tak odpadá řada činností, stěhování, propojení sestavy a další.