CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Halleonard - Audio Online

S MyLibrary Hal Leonarda je snadný přístup k online obsahu, jako jsou audio nebo video soubory pro vybrané tituly Hal Leonard, stejně jako digitální knihy Hal Leonard.Nejste si jisti, zda vaše kniha zahrnuje přístup do MyLibrary? Kniha, která zahrnuje přístup do MyLibrary, má obvykle na obálce uvedeno „Online Audio“ nebo „Online Video“ a obsahuje jedinečný 16místný kód na straně 1.

- Audio Online, Book/Online Audio - V sešitě je uveden kód (v přední části sešitu) a stránky vydavatele https://www.halleonard.com/mylibrary/, na kterých je možné si poslechnout či případně stáhnout nahrávkyve formátu Mp3.

- Audio & Video Online - Součástí titulu (v přední části sešitu) je odkaz na internetové stránky vydavatele https://www.halleonard.com/mylibrary/ na kterých si můžete poslechnout či případně stáhnout většinu v sešitě uvedených cvičení a skladeb. K dispozici jsou obvykle nejen audio, ale také video nahrávky

Novinky nás stále obklopují a nejinak je to i ve světě not. Před více než deseti lety bylo k sešitům přidáno prvně výukové CD a DVD. Tyto nosiče doplňovaly učebnice a noty jak o zvukové, tak i video ukázky a ukázky. Na nové nosiče se tak daly kromě doprovodů k učebnicím zaznamenat i doprovody, tak mohli vzniknout sešity různých žánrů s melodickou linkou a přiloženým CD s hudebními podklady. Takto, připravené písně se dají jednoduše hrát na besídkách, koncertech a přináší hráčům i posluchačům kvalitní poslech s doprovodem orchestru, Jazz Bandu či klavíru.
Po velkém úspěchu nosičů přiložených k sešitům se postupně rozhodly vydavatelé o další pokrokové řešení a na trhu se začaly objevovat sešity s Online Audio. Nahrazují tak nosiče CD a DVD a posunují hranici hudby. Vydavatelé, tak daly možnost hudebníkům si jednoduše stejné hudební doprovody ne přehrát, ale stáhnout. Tato možnost je jednoduchá a dává hráči možnost se neomezovat na velké přehrávače, ale použít menší elektroniku jako jsou mobily, tablety, USB flash disky a další zařízení. Hráči tak postačí malá repro sestava, mobil, tablet a připojení bluetooth. Propojení zařízení přes bluetooth je bez kabelové, tak odpadá řada činností, stěhování, propojení sestavy a další.