CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Bubenická škola - Hra na dvojpedál 1 - Miroslav Zuk

Autor Miroslav Zuk
Kód BM110M
EAN 9790660650097
Obtížnost 1
Vydavatel eNoty.eu
Počet stran 66
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost Skladem poslední 3 ks
Stará cena 369 Kč


- +
355 Kč
Doprava již od 59 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Bubenická škola - Hra na dvojpedál je určena již mírně pokročilým bubeníkům, kteří se právě rozhodli začít hrát na dvojpedál. Škola je zaměřena na hru základních rytmů a breaků v osminových notách (1 díl) a šestnáctinových notách (2. díl). Mohlo by se zdát, že jde o jednoduchou záležitost, ovšem náročnost se úměrně zvyšuje s rostoucím tempem hry. Oba díly Bubenické školy - Hry na dvojpedál začínají nácvikem základních úderů a končí souhrnným cvičením s různými rytmy a breaky.

Miroslav Zuk (*1975) je bubeník a učitel hry na bicí nástroje. Od šesti let navštěvoval základní uměleckou školu a ve studiu hry na bicí nástroje pokračoval studiem na vojenské konzervatoři. Po studiu sedm let hrál v Ústřední hudbě Ministerstva vnitra a od roku 1996 je učitelem hry na bicí nástroje na základní umělecké škole. Kromě dlouholeté praxe učitele hry na bicí nástroje, získává svou bubenickou praxi také jako člen mnoha hudebních skupin různých žánrových zaměření.