CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
  Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory   Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Velká učebnice pro Kalimbu (17 tónu, C dur)

Autor Sommer Conny
Kód HOKEMA 12COSOGKA
EAN 4260234794281
Obtížnost Pro začátečníky
Vydavatel HOKEMA Kalimbas
Počet stran 65
Jazyk Angličtina, Němčina
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost do 3 - 6 pracovních dnů


- +
772 Kč
Doprava již od 69 Kč


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Velká učebnice pro Kalimbu je podrobná učebnice pro jednořadou Kalimbu se 17 notami C dur, nejstarší a nejprodávanější typ Kalimby na světě. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

V bohatě ilustrovaném úvodu, doplněném videi, je vysvětleno vše, co stojí za to vědět o manipulaci, náladě a technice škubání Kalimby. Hudební část začíná praktickými cvičeními se zaměřením na orientaci, melodii a hru na akordy.

70 kusů speciálně uspořádaných pro tuto Kalimbu v 5 úrovních obtížnosti tvoří hlavní část knihy. Všechny skladby jsou zaznamenány v melodické podobě. Kromě toho jsou zde doprovodné aranže pro cca 50 kusů, které umožňují hráči hrát skladbu společně s ostatními nebo se doprovázet zpěvem. Výzvou pro zkušené hráče na kalimbu jsou instrumentální verze, ve kterých se melodie a doprovod hrají společně.

Repertoár popisuje pestrou směs stylů ve světě hudby: Kromě tradičních témat popové, lidové a country hudby existují vánoční a dětské písně, chorály a klasická témata.

Všechny hudební příklady jsou uvedeny v notách a tablaturní formě, které jsou doplněny výukovými videi a zvukovými příklady. Čtení hudby tedy není počátečním požadavkem pro tuto knihu, protože obsah je plně přístupný prostřednictvím tabulátoru a výukových videí propojených pomocí QR kódu.