CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Samolepky pro začátečníky hry na klávesy nebo klavír

Kód PC16311
Vydavatel PAC - produktion
Dostupnost Na skladě (10 ks)


- +
132 Kč
Doprava již od 59 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Samolepka pro začátečníky hry na klávesy nebo klavír. Naučte se rychle rozpoznávat klapky na klavíru nebo keyboardu s pomocí samolepek pro označení kláves. Vhodné pro děti a začátečníky. Každá samolepka obsahuje přesný název noty, její zápis v notové osnově. Písmena popisující jednotlivé noty jsou převzaté z angličtiny, jsou uzčeny pro polep bílých kláves na nástroji. V angličtině je nota (H,h) značená jako (B,b).

Návod pro lepení samolepek pro klávesy/klavír

před lepením samolepek si důkladně přečtěte návod k obsluze kláves nebo klavíru a seznamte se s jednotlivými klávesami. Jednotlivé samolepky jsou určené pro levou ruku (basový klíč) a pravou ruku (houslový klíč). Samolepky začněte lepit od středu kláves/klavíru (tón C1) a postupujte nejdříve vpravo a následně vlevo. Samolepky jsou určené pro polepení jednoho nástroje. Před polepem je potřeba dobře znát jednotlivé klávesy na hudebním nástroji.

Nedoporučujeme lepit samolepky na starší a staré hudební nástroje!