CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Elektrická kytara 1 + DVD - Aleš Petržela

Autor Aleš Petržela
Kód M 2221
EAN 9790660518410
Obtížnost Mírně pokročilý
Žánr učebnice
Vydavatel Muzikus
Počet stran 220
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost do 5 pracovních dnů


- +
462 Kč
Doprava již od 69 Kč


Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.

Elektrická kytara 1 + DVD je určena jak pro samouky tak pro výuku na hudebních školách. Kniha klade velký důraz na systematické vedení lekcemi tak, aby si kytarista osvojil kytarové techniky od těch základních až po ty složitější snadno a rychle. Veškerá cvičení, etudy a skladby jsou psány v notové osnově, ale i v tabulatuře. Jsou zde přesně vedeny popisky, tak aby začínající kytarista neměl problém samostatně postupovat.Součástí školy je DVD-ROM disk kde jsou nahrávky všech skladeb a Videoškola (cca. 40min), která ukazuje veškerou techniku, která je zapotřebí pro zvládnutí skladeb a nejen to. Ukazuje vše od ladění, přes použití efektů až ke speciálním kytarovým technikám – vše důkladně předvedené tak aby i začátečník snadno pochopil jak se technika hraje a kde jí může použít.
Škola obsahuje i část improvizace v hudbě, která je pro kytaristy velice důležitá. Pomocí „licků“ ať už předepsaných nebo podle návodu individuálně vytvořených se kytaristé naučí improvizovat a sestavovat vlastní „licky“ – sóla a nejrůznější kytarové postupy.
Škola je zakončena i souborovou hrou (dueta, tria). Na DVD jsou přiložené samozřejmě i oba party tak, aby student mohl souborovou hru cvičit.
Celý koncept je doplněn o internetové stránky, kde se majitelé škol budou pravidelně dozvídat o dalších doplněních školy, další užitečné informace o kytarách a budou moct diskutovat svoji hru ve přehledném uživatelském fóru.
(Zobrazit více)