CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Novinky Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 14 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou
Newsletter
Přidejte se k
6 131 milovníkům hudby
a získejte pravidelné tipy na nové noty a akční nabídky

Dárkové mýdlo housle barva žlutá - 40x30x15 mm

Kód VH006
Dostupnost Na skladě


- +
47 Kč
Doprava již od 69 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.Dárkové mýdlo housle v barvě žluté - 40x30x15 mm. Malý dárek, který potěší. Ručně vyráběné glycerinové mýdlo s kozím mlékem. KOZÍ MLÉKO působí na výstavbu a obnovu buněk. Podílí se na ochraně pokožky před škodlivými vlivy prostředí a tím pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou. Obsahuje minerální soli vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a fosforu, soli stopových prvků: mědi, zinku, manganu, titanu, chromu a kobaltu a řadu vitamínů: A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovou. Pozitivně lze hodnotit vyšší obsah fosforu a vápníku, vitamínu D a riboflavinu a nižší obsah sodíku. Mýdlo díky obsahu přírodního glycerínu má vynikající zvláčňující a hydratační účinky. Napomáhá k regeneraci pokožky a zajišťuje její pružnost a vláčnost.

Složení: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glykol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodim Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanum Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Pokud ponecháte mýdlo volně ležet, na povrchu se díky glycerinu mohou vysrážet kapičky vody, které nejsou vadou a ani mýdlo nijak neznehodnocují a nebrání dalšímu použití.