CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna Pikola Ocarina
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Pěvecké sbory Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Slevy a doprodeje
Kontakt
Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám nebo zavolejte.
 Tel. +420 777 703 088
 E-mail info@raj-not.cz

Dárkové mýdlo housle barva bílá - 40x30x15 mm

Kód VH009
Dostupnost Na skladě

- +
47 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.


Dárkové mýdlo housle v barvě bílé - 40x30x15 mm. Malý dárek, který potěší. Ručně vyráběné glycerinové mýdlo s kozím mlékem. KOZÍ MLÉKO působí na výstavbu a obnovu buněk. Podílí se na ochraně pokožky před škodlivými vlivy prostředí a tím pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou. Obsahuje minerální soli vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a fosforu, soli stopových prvků: mědi, zinku, manganu, titanu, chromu a kobaltu a řadu vitamínů: A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovou. Pozitivně lze hodnotit vyšší obsah fosforu a vápníku, vitamínu D a riboflavinu a nižší obsah sodíku. Mýdlo díky obsahu přírodního glycerínu má vynikající zvláčňující a hydratační účinky. Napomáhá k regeneraci pokožky a zajišťuje její pružnost a vláčnost.

Složení: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glykol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodim Chloride, Stearic Acid, Goats Milk, Lauric Acid, Titanum Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Pokud ponecháte mýdlo volně ležet, na povrchu se díky glycerinu mohou vysrážet kapičky vody, které nejsou vadou a ani mýdlo nijak neznehodnocují a nebrání dalšímu použití.

Mohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější
Nejčastěji kupované s tímto produktem
Dárky