CZK
0 Kč
Nabídka not
Nabídka not
Klávesové nástroje Smyčcové nástroje Dechové nástroje
Sopránová zobcová flétna Altová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna Basová zobcová flétna Foukací harmonika Klarinet Irská flétna Příčná flétna Soprán saxofon Altový saxofon Tenor saxofon Hoboj Fagot Panova flétna
Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicí nástroje Zpěv a zpěvníky Sbor Hudební nauka Hudební dárky Orchestr a soubory Učebnice do školy Hudební vánoční dárky Slevy a doprodeje
Frozen Ledové Království Novinka 2020
The Lion King - Lví král Novinka 2019
Kontakt
Nevybrali jste si z naší nabídky? Napište nám nebo zavolejte.
 Tel. +420 777 703 088
 E-mail info@raj-not.cz

Elektrická kytara 1 + DVD - Aleš Petržela

Autor Aleš Petržela
Kód M 2221
EAN 9790660518410
Obtížnost začátečníci
Žánr učebnice
Vydavatel Muzikus
Počet stran 220
Jazyk Čeština
Velikost 230x300x10 mm
Dostupnost do 5 pracovních dnů

- +
451 Kč
Pro uložení produktu do oblíbených je nutné se přihlásit.


Elektrická kytara 1 + DVD je určena jak pro samouky tak pro výuku na hudebních školách. Kniha klade velký důraz na systematické vedení lekcemi tak, aby si kytarista osvojil kytarové techniky od těch základních až po ty složitější snadno a rychle. Veškerá cvičení, etudy a skladby jsou psány v notové osnově, ale i v tabulatuře. Jsou zde přesně vedeny popisky, tak aby začínající kytarista neměl problém samostatně postupovat.


Seznam skladeb
Související zboží

Součástí školy je DVD-ROM disk kde jsou nahrávky všech skladeb a Videoškola (cca. 40min), která ukazuje veškerou techniku, která je zapotřebí pro zvládnutí skladeb a nejen to. Ukazuje vše od ladění, přes použití efektů až ke speciálním kytarovým technikám – vše důkladně předvedené tak aby i začátečník snadno pochopil jak se technika hraje a kde jí může použít.
Škola obsahuje i část improvizace v hudbě, která je pro kytaristy velice důležitá. Pomocí „licků“ ať už předepsaných nebo podle návodu individuálně vytvořených se kytaristé naučí improvizovat a sestavovat vlastní „licky“ – sóla a nejrůznější kytarové postupy.
Škola je zakončena i souborovou hrou (dueta, tria). Na DVD jsou přiložené samozřejmě i oba party tak, aby student mohl souborovou hru cvičit.
Celý koncept je doplněn o internetové stránky, kde se majitelé škol budou pravidelně dozvídat o dalších doplněních školy, další užitečné informace o kytarách a budou moct diskutovat svoji hru ve přehledném uživatelském fóru.
(Zobrazit více)Mohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější
Nejčastěji kupované s tímto produktem
Dárky